Targi Mama, Tata, Dziecko edycja 2. Koszalin 02.09.2018

Na zdjęciu nasz Zarząd, Rada i wspaniałe wolontariuszki :) Prężnie działający zespół, te osoby są dla nas jak precyzyjne trybiki, które swoją ciężką pracą napędzają machinę zwaną Fundacją. Ich uśmiech, ogromne serca i otwarte umysły sprawiają, że chce się pracować i czuje się, że TO MA SENS. Dziękujemy :*

2. Koszalińskie Targi Mama, Tata, Dziecko. Wspaniała impreza na Hali Widowiskowo Sportowej. Pełno atrakcji dla całych rodzin. Wielu wystawców z różnych branż. Nie mogła tam również nas zabraknąć :) Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego przedsięwzięcia, dać coś od siebie, a przy okazji zaprezentować to jak działa nasza Fundacja. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zaglądali na nasze stanowisko i wsparli nas kupując zrobione przez nasze wolontariuszki ciasta. Przy okazji dzieci mogły również pomalować buźki dzięki cudownej Pani Małgosi, która w ostatnie chwili wyciągnęła nam pomocną dłoń :) 

Tym co nie mieli okazji pojawić się w tym roku możemy obiecać, że na kolejnej edycji również się pojawimy i zachęcamy do odwiedzenia targów samych w sobie, bo na prawdę warto ;) Obszerniejsza fotorelacja w Galerii :)

powrót
© Fundacja Moja Mama i Ja. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk